Aktuálně

Oznámení

 Milí příznivci Feldenkraisovy® metody,

připravila jsem pro vás 12 pohybových lekcí ATM na září – prosinec 2023. Podrobnější informace zde naleznete koncem měsíce srpna a objednávat se budete moci opět na stránce Kurzy FM, viz. tlačítko níže.

    Těším se na vás.  Marcela

Přehled září – prosinec 2023

  • Třemánek každou středu 9 – 10 hod.
  • Třemánek každou středu 10:30 – 11:30 hod.
  • Lihovar každé úterý 18 – 19 hod.
  • ONLINE se v současné době nekoná
Lekce ATM trvá přibližně 60 minut.
 

Seminář Feldenkraisovy® metody pro začátečníky

Seminář se bude konat 25.9. 2022 v čase 9 – 12hod. v Rodinném centru Třemánek, Lichnická 402, Třemošnice. Cena semináře je 500Kč. Seminář je určen pro začátečníky, kteří nemají žádnou nebo jen minimální zkušenost s FM a chtějí vyzkoušet svoje možnosti. Po absolvování kurzu se můžete pružně přihlásit do pravidelných kurzů FM. Víkendový workshop není podmínkou k zařazení do kurzů pravidelných lekcí ATM.

Co budete potřebovat?

Pohodlné oblečení, karimatku, deku nebo větší ručník na podložení hlavy, ponožky, boty nepotřebujete. Lekce budou probíhat vleže na zemi.  Je velmi důležité cítit se příjemně, v tepelné pohodě, proto je dobré mít vrstvené oblečení, které můžete odložit či se přiobléci, pokud vám bude chladněji.

Skupinové lekce ATM

Rodinné centrum Třemánek

Lichnická 402, 538 43 Třemošnice

středa od 9:00 hod. a od 10:30 hod.

Lihovar

1. máje 49, 538 43 Třemošnice

úterý od 18:00 hod.

Rodičovské centrum Radovánek

náměstí Míru 288, 538 03 Heřmanův Městec

úterý od 14:00 hod.

tento čas je platný pro úterý 26.9. 2023

Pojďte s námi prozkoumat pohyb svého těla !!!

skupinová lekce ATM
skupinová lekce ATM

Skupinová lekce ATM ONLINE

(středa od 17:15 hod.) v současné době ONLINE není

Milí přátelé, k tomu aby jste se mohli zúčastnit lekcí ATM online potřebujete buď stolní počítač s reproduktory a webkamerou, notebook nebo chytrý telefon. Lekce jsou organizovány pomocí aplikace Google Meet do které se připojíte pomocí pozvánky, kterou vám zašlu na email. K tomu, aby jste se mohli připojit k aplikaci Google Meet je nutné být přihlášen na účtu Gmail. Tento účet má zřízený již většina z Vás, kteří vlastníte chytrý telefon s operačním systémem Android. Případné problémy s připojením vám rádi pomůžeme vyřešit pomocí naší technické podpory a to zdarma.

K samotné lekci budete potřebovat správně si nastavit webkameru případně telefon, tak abych dobře viděla na prostor kde cvičíte, většinou na podložce vleže na zemi. Dále je důležité zajistit si tepelnou pohodu aby jste se cítili příjemně. Můžete mít po ruce třeba i deku a v případě potřeby se s ní přikrýt. Občas také potřebujeme dostatečně podložit hlavu např. ručníkem, osuškou něčím, co bude spíše tvrdší a hlava se nám do podložky nebude bořit.

„Nemožné se stane možným, možné se stane lehkým a lehké se stane elegantním.“

Moshé Feldenkrais